05

Сент

2008

Що читають наші зірки? 0 1066

Nikita

Nikita

Дарія Астаф'єва, «NIKITA»: Я не женуся за модою, люблю читати класиків. Недавно із задоволенням перечитала «Злочин і покарання» Достоєвського. Книга мене зворушила до глибини душі.

Андрій Данилко:

– У спокійній обстановці я обожнюю читати документальну літературу!

Багато читав про Сталіна, про Фаїну Раневську, про Ростислава Плятте. У дитинстві любив Гоголя.

Наталія Могилевська:

– Недавно перечитала книги Дюма, які останній раз читала в 5-му класі. А з того, що рекомендую прочитати вам – Мілорад Павіч «Ящик для письмового приладдя». Дуже давно не отримувала такого задоволення від читання! Ось цитати з цього твору:

– Протягом нашого життя ми нерідко виявляємося в раю, але пам'ятаємо тільки вигнання...

– Мені відомо, в яку чашу вина не доливають. У яку? У повну...

– І у атаці, і в любові видих важливіше вдиху

– У житті завжди знаєш, де посіяв, і не знаєш, де збереш. (М. Павіч)

Асія Ахат:

– Я зараз захопилася читанням езотеричної літератури. Кілька років тому читала роботи Карлоса Кастанеди. Скажу, що вони мені здалися цікавими, проте в цих книгах для мене залишилося багато спірних моментів, можливо, в чомусь я не зовсім згодна з автором. Зараз же читаю роботи Вадима Зеланда про трансерфінг реальності (це технологія управління реальністю). Найголовніше, в чому переконалася я в черговий раз, – що, здавалося б, нездійсненні мрії перетворюються на реальність. Причому, тут немає ніякої містики. Все реально, і все в наших руках.

Ані Лорак:

– Недавно я повернулася з відпочинку з Греції. Два тижні жила повністю собі на втіху: читала книжки, засмагала, купалася. За цей час прочитала Бернарда Вербера «Імперію ангелів» і Пауло Коельо «Бріду». Дуже сподобалися!

Віталій Козловський:

– За останній час прочитав багато книг, але така, яку хотів би прочитати ще не раз – не попадалася. І тут мені подарували «Святий, Серфінгіст і Директор», автор якої Робін Шарма. Мене дуже вразив цей твір! Книга корисна для тих, хто прагне до більш довершеного і осмисленого життя.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить