06

Июля

2008

Шешори 2008 — Ярмарок майстрів — умови участі 0 1014

Шешори 2008 — Ярмарок майстрів — умови участі
На ярмарку передбачений продаж лише художніх та ремісничих виробів.

Не передбачена продаж товарів повсякденного попиту, промислово-побутових товарів, харчових продуктів тощо.

Ярмарковий внесок для майстрів, що продаватимуть власноруч виготовлені вироби, за одне місце складатиме 300 грн. на весь час фестивалю.

Для тих, хто продаватиме роботи інших майстрів та художньо-промислові вироби, — 400 грн. за одне місце на весь час фестивалю.

Учасникам ярмарку надаються торгівельні ділянки (не обладнані) 1,5х2 м на спеціально відведеному ярмарковому майданчику та поліетиленова плівка для захисту виробів від вологи. Ярмарковий майданчик охороняється.

Щоб взяти участь у ярмарку, обов’язково подати заявку - fair@sheshory.org

З питань сплати ярмаркового внеску, отримання картки учасника та розташування торгових місць безпосередньо на фестивалі необхідно звернутися до координатора ярмарку у фестивальному welcome-центрі.

Заїзд учасників ярмарку триватиме з ранку 11 липня і до 10:00 12 липня (з 10:00 12 липня до 7:00 15 липня рух транспорту, крім того, що обслуговує учасників фестивалю, по фестивальній території заборонено).

У разі потреби залишити авто протягом фестивалю біля або на торговому місці, необхідно оплатити площу, зайняту транспортним засобом як торгівельну у випадку, коли транспортний засіб розташований уздовж торгівельного ряду, або сплатити додатково 100 грн. за транспортний засіб, що стоїть позаду торгового місця.

На території ярмарку заборонено:

використання звукопідсилюючої апаратури;

виготовлення і продаж виробів з символікою фестивалю: логотипом, написами «Шешори», «Шешори Подільські», «Шешорський» тощо без попереднього узгодження з координатором ярмарку.

Більше про умови участі можна дізнатися, надіславши запит (fair@sheshory.org) чи зателефонувавши за номером +38 050 4100561.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить