29

Нояб

2014

Руслана закликає студентів зібратися сьогодні, у річницю Майдану, на Ніч Пам’яті 0 1031

Руслана

Руслана

Підтримають акцію «Ніч Пам’яті» Михайло Саакашвілі, Андрій Макаревич, Юрій Бутусов , Борис Акунін, Микола Вересень, Mustang Wanted та інші відомі особистості.

Співачка Руслана, яка завжди була разом зі студентами на Майдані рік тому під час «Революції Гідності», звернулася до української молоді із закликом вийти на символічну «Ніч Пам’яті» у ніч з 29 на 30 листопада.

У цю важливу для свідомих громадян ніч студентство та молодь планують зібратися біля стели на Майдані Незалежності, аби послухати виступи експертів про створення моделі Нової української держави, про хід розслідувань злочинів режиму Януковича, про те, що зараз коїться на Донбасі, про ситуацію в Україні в цілому та конкретні дії задля її нормалізації.

Поспілкуватися зі студентами зможуть активістами ЄвроМайданів всього світу — на площі відбудуться прямі включення з Нью-Йору, Брюсселю, Торонто, Мюнхену, Кельну, тощо. Також відбудеться зустріч революційного студентства — Братства 90-х, Помаранчевої революції 2004 року, Революції на граніті та ЄвроМайдану 2013–2014 року.

Всі присутні разом згадають хроніку Майдану. Зможуть сказати своє слово у будівництві нової, справжньої України — буде працювати вільний мікрофон. А також і помовчать, запаливши свічки, у хвилину мовчання і пам’яті за загиблими.

Буде оголошений і список злочинців режиму Януковича, яких всі ми вимагаємо, судити і посадити до тюрми за їх злочини проти народу. Завершиться «Ніч Пам’яті» загальною ходою від стели Майдану Незалежності до Михайловського собору.

«За цей рік багато що змінилось… Змінились усі ми… За свободу України було покладено тисячі людських життів, життів наших побратимів, — виголосила Руслана. — В першу річницю кривавого розгону студентів на Євромайдані, ми всі разом вийдемо, щоб засвідчити той факт, що жодна мить, жодна хвилина тих подій ніколи не залишиться забутою і не була даремною».

«Ніч Пам’яті» пообіцяли підтримати: посол Литви в Україні Пятрас Вайтєкунас; посол США в Україні Джеффрі Пайєтт; посол ЄС в Україні Ян Томбінський, Михайло Саакашвілі, Володимир Лановий, Андрій Ілларіонов. А також Юрій Бутусов, Микола Вересень, Сергій Рахманін, Юрій Романенко, Віталій Портніков, Ганна Гопко, Василь Гацько, Ігор Луценко, Володимир В’ятрович, Mustang Wanted та багато інших видатних українців.

«Якщо разом ми змогли змінити Україну в часі революції, ми тепер не маємо права зупинятися, — звернулася до співвітчизників Руслана. — Дух нашого Майдану — це нова модель українського суспільства. Ми з вами всіма і є справжнє Громадянське Суспільство. Ми є Народ!».

Збір на акцію біля Стели о 23:00 в суботу. Захід буде проходити з 23-ї до 7-ї години ранку.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить