07

Нояб

2008

Руслана підписала контракт з лейблом Warner Music 0 1071

Руслана

Руслана

Руслана вважає Америку єдиною організаційною, продюсерською крапкою на Землі, звідки можна запустити світовий реліз альбому.

«Мені запропонували американські продюсери співпрацю, я знаю, що музика, записана на одній з кращих студій, буде якісною. Я підписала контракт з одним з флагманів музичної індустрії - лейблом Warner Music. До нас зі всієї Східної Європи тільки група «Тату» мала контракт такої величини. Думаю, нам є чим гордитися.»

А від співпраці з американським зірками в Руслани залишилося особливе враження! У новому альбомі співачки є дуети з Т-Pain-ом та співачкою Міссі Еліот.

«Ми робили це для того, щоб бути ближче американському ринку. До речі, дуже важко було співпрацювати не з ними, а з їхніми менеджерами - вони стільки випили крові! Ми майже рік підписували контракт з Міссі Еліот, кожен пункт повинен бути врахований. А Т-Pain був розгублений, коли ми вперше з ним зустрілися. Я довго йому розповідала про Україну, а він вдавав, що мене слухає. Але коли я йому по столу почала стукати наш гуцульський ритм, він зацікавився, ритм йому сподобався. Він дуже завівся після цього. І тут я говорю: «Що ж ми навіть не відзначимо знайомство?» Він кудись пропав. Через півгодини з'явився з пляшкою дорогої текіли. Я такої текіли не пила в житті! У моєму рейтингу, після нашої гуцульської самогонки вона на другому місці. Ми з ним випили і на брудершафт. Після цього він дуже веселий пішов у справах, а його менеджери страшно злилися і сказали, що наступного разу ми в контракті навіть це запишемо.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить