19

Мая

2009

Руслана на фіналі «Євробачення 2009» 0 1762

Руслана

Руслана

Головна «няня» Росії Анастасія Заворотнюк виявилась справжнім прихильником Руслани.

Прокинувшись зранку 16 травня, в день фіналу «Євробачення 2009», Руслана вирішила, що не може пропустити цю грандіозну подію. Зважаючи на те, як яскраво відбулися два півфінали, головний день конкурсу обіцяв бути неперевершеним. Тому співачка вирушила до Москви на власній машині і встигла як раз до початку фіналу.

Про те, що шоу було грандіозним та неповторним, говорили всі. Такого «Євробачення» не було ще ніколи. Одразу по закінченню свята та оголошенню переможця, яким став учасник Норвегії Олександр Рибак, Руслана взяла участь у ток-шоу з Андрієм Малаховим. У прямому ефірі Першого каналу гості обговорювали події «Євробачення 2009». Руслана в числі гостей студії привітала переможця та відмитися, що у пісні «Fairytale» безперечно велике значення мали слов’янські мотиви.

Головна «няня» Росії Анастасія Заворотнюк, що також була серед гостей програми, висловила в бік Руслани приємні компліменти та подякувала співачці за її перемогу у 2004 році. За словами Анастасії, вона щоранку їхала на роботу під пісню Руслани «Wild Dances», яка довгий час тримала актрису у прекрасній формі та дарувала енергію на цілий день.

До студії прибували все нові гості, серед яких переможець минулого року Діма Білан з Євгеном Плющенко та Едвіном Мартіном, ведучі конкурсу Алсу та Іван Ургант, виконавчий продюсер «Євробачення 2009» Юрій Аксюта та головний режисер шоу Андрій Болтенко.

Цього вечора тисячі людей дякували Москві за фантастичне свято. Вперше на сцену «Євробачення» піднялися такі зірки як Лорд Ендрю Ллойд Веббер, що акомпанував представниці Британії, та легенда французького блюзу Патрісія Каас. Українка Світлана Лобода набрала 76 балів та посіла 12те місце поряд із учасницею від Росії Анастасією Приходько.

17 травня Руслана повернулася з Москви до Києва з піднесеним настроєм та яскравими емоціями.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить