15

Авг

2008

Руслана: Карпати. Повінь. SOS! 0 1796

Руслана

Руслана

Руслана оголосила про створення координаційного осередку під гаслом Карпати. Повінь. SOS!.

Його метою є збір і висвітлення чітких даних про постраждалі села від нещодавнього стихійного лиха у Карпатах і Прикарпатті, місцезнаходження потерпілих сіл та конкретних родин.

Крок перший: негайний збір та доставка предметів першої життєвої необхідності.

Крок другий: швидке створення окремого рахунку для збору коштів на допомогу у відновленні будинків постраждалих, котрі залишилися без крівлі над головою.

«Це - наша спільна біда, – каже Руслана, – і якщо лихо обійшло стороною ваш дім, подумайте про тих, чиї діти і сім’ї внаслідок стихії знаходяться в реальній небезпеці або злиднях. Таких сімей тисячі і десятки тисяч. І допомога їм буде залишатись актуальною ще як мінімум півроку. Я вважаю своїм громадським обов’язком висвітлювати надзвичайну ситуацію, яка склалася у особливо постраждалих від повені областях – Івано-Франківській та Чернівецькій».

Співачка мала телефонні розмови з різними відомими особистостями і закликала їх зробити свій грошовий або організаційний внесок для допомоги постраждалим. На заклик Руслани вже відгукнулись Віталій Кличко, Лілія Підкопаєва, Ані Лорак, Валерій Харчишин, Сашко Положинський – перелік знаменитостей постійно доповнюється.

Виконавиця на власні очі переконалася у жахливих наслідках стихійного лиха, позаяк саме перебувала на Івано-Франківщині в рамках всеукраїнського туру. Більшість вільного від виступів часу вона провела  у власному дослідженні становища потерпілого краю. За її словами, на Прикарпатті можна побачити картини, що нагадують уривки з кінострічок-катастроф: річка Дністер, де рівень води зазвичай по коліна, розлилася на 3 кілометри вшир, дороги залиті, мости завалені, будинки затоплені майже під дах, харчі у людей закінчуються.

Івано-Франківська та Чернівецька обласні державні адміністрації відкрили благодійні рахунки, на які усі небайдужі можуть перерахувати кошти постраждалим від повені мешканцям цих областей.

Чернівецька область:
Одержувач: Головне фінансове управління Чернівецької обласної державної адміністрації
Код: ЄДРПОУ 02317304
Р/р 37122050001099
Банк одержувача УДК в Чернівецькій області МФО 856135
Обов’язкова примітка: Для постраждалих внаслідок стихії жителів Чернівецької області

Івано-Франківська область:
Одержувач: управління ресурсного забезпечення та господарського обслуговування Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Код: ЄДРПОУ – 33426782, р/р № 35425005001991
Банк одержувач – ГУДКУ в Івано-Франківській області МФО 836014. Обов’язкова примітка – “для допомоги потерпілим унаслідок повені в Івано-Франківській області”.

Реквізити валютного рахунку, на який можуть перераховувати кошти представники діаспори та небайдужі громадяни інших країн.
Одержувач: управління ресурсного забезпечення та господарського обслуговування Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Код: ЄДРПОУ – 33426782, р/р № 2600900019529.
Банк-одержувач: “Укрексімбанк” МФО 336688

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить