13

Март

2009

«Русичі» презентують свій перший альбом на myRadio. Вмикай! Слухай! 0 1340

Русичі

Русичі

Під кінець тижня формат «Етно» дарує ще одну презентацію, ще одного новоспеченого альбому.

На цей раз вашій увазі представлено альбом «Щебетала пташечка» гурту «Русичі». Нещодавно повідомлялось про появу альбому на світ:

«РУСИЧІ» выпустили свій перший альбом «Щебетала пташечка» - http://myradio.com.ua/news/144429

Аж ось, з дозволу гурту, у нас є змога ознайомитись із чудовою етно-збіркою пісень. Хоча у списку пісень багато народних хітів, завдяки вдалій сучасній обробці треки альбому звучать по новому, навіть, деякі одразу і не впізнати.

"Щебетала пташечка" - це бадьорий заряд добра та радості українських пісень, котрі «Русичі» природньо і живо переклали на сучасну музику. Хто хоч раз чув «Русичів» - це знає, а для тих, кому не випадало нагоди - є шанс почути наскільки народна пісня може бути сучасною і драйвовою.

Диск поєднує різні прочитання народних пісень з елементами року, реггі, ска, фанку, кантрі. Здебільшого це жваві танцювальні ритми, хоча музиканти все ж таки дають змогу відпочити вашим ногам на ліричній пісні "Стоїть дівча". (МО "Дзига")

До збірки увійшло два бонуси — це радіо версія до пісні «Вербова дощечка» та власної інтерпретації  знаменитої пісні Братів Гадюкіних «Файне місто Тернопіль».

Отже, маємо змогу у відриві провести ці вихідні. Не обмежуйтесь онлайн трансляцією — зареєстровані користувачі myRadio.com.ua мають змогу самотужки  сформувати свій власний список відтворення. Додавайте пісні у «Мою музику» та насолоджуйтесь драйвовим альбомом «Щебетала пташечка» ульотного порталу вашої улюбленої музики myRadio.com.ua

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить