25

Июня

2009

Росава відкриє Герсу «Золотих Воріт» для «ТаРУТА» 1 931

ТаРУТА

ТаРУТА

«Етно-Рок Фундація «ТаРУТА» відіграє сольний акустично-ксилофонічний концерт.

Подія відбудеться в найцікавішій архітектурній споруді Києва – музеї «Золоті Ворота».
Виступ етно-рокерів, чия творчість відома не лише в Україні, а й далеко за її межами, відбудеться в рамках проекту «Відродження традицій Софії Київської», фундатором якого виступили Центр ділового та культурного співробітництва «Країна-Україна» та співачка Росава. Хто придумав назву «Золоті Ворота» відкривають Герсу» для даної акції – Росава чи «Країна-Україна» - достовірно невідомо. Натомість точно відомо, що «ТаРУТА» в рамках даної атракції влаштує своє народно-музичне дійство у п’ятницю, 3 липня.

Дату було обрано неспроста. 3 липня – своєрідний спосіб примирити людей, які святкують Купайло по старому і новому звичаях, тобто 21 червня (день літнього сонцестояння) і 7 липня (Різдво Іоанна Хрестителя). 
Тож у п’ятницю, 3 липня, найцікавіша архітектурна споруда Києва відкриє свою браму для всіх, хто хоче провести чудовий вечір у супроводі цікавої музики та в гарному товаристві. «ТаРУТА» стверджує, у магічних стінах XI ст. їхня музика починає грати новими фарбами і набуває досконалої довершеності!

Нагадаємо, що герса - підйомні грати, її опускали, і неприятель потрапляв у кам’яний мішок. Герсу не так просто було пробити. Отож у «Золоті ворота» запускатимуть публіку, піднімаючи унікальну старовинну завісу.

Дійство розпочнеться о 19:30 черговою виставкою (минулий раз це була виставка "Бурштиновий Світ", де перші 100 відвідувачів отримали в подарунок унікальний камінець). Сам же концерт розпочнеться о 20:00.
Вхід - 50грн.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
  • photo
    Їжак 28 June в 23:12
    Просили батько! Просили мати! І я прошу: приходьте до нас на концерт! Такого більше не буде, щоб рокерів у Золоті Ворота пускали. Такий шанс пропустити не можна. Тож усіх гречно запрошую на акустично-ксилофонічний концерт "Етно-Рок Фундації "ТаРУТА" на Золотих Воротах. ПісляМова: відкрию таємницю, ми будемо вперше грати з... А з ким/чим, дізнаєтеся на концерті!!!
    6
    Ответить Спам
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить