24

Окт

2008

Роман Полонський зняв у своєму відеокліпі живе серце 0 2029

Роман Полонський зняв у своєму відеокліпі живе серце

Роман Полонський зняв у своєму відеокліпі живе серце

Кліп вже викликав неабиякі дискусії серед глядачів.

Відверті кадри кліпу шокували всіх, хто вже встиг його побачити - у руках Романа б’ється живе серце! Така ідея кліпу виникла невипадково, адже нова композиція Романа Полонського дуже емоційна та відверта: «Я хотів показати, що справжні почуття сильного та одночасно вразливого чоловіка здатні на дива, тому наполягав на цій ідеї», - каже Роман.

Незважаючи на те, що продюсер співака був проти такої  відвертої «натуралістичності» відео, Романа переконати не вдалося – всі кадри залишилися на місці. «Наша команда довго сперечалася, і ми майже наблизилися до точки кипіння, - розповідає Роман. – Перш за все я хотів передати емоційний стан людини, яка страждає. І якщо відео когось шокувало – це означає, що я досяг своєї мети».

Зйомки проходили майже в екстремальних умовах – співаку довелося кілька годин поспіль тримати у руках льодову брилу: «На зйомках було надзвичайно холодно, я ледь не відморозив собі пальці, - зізнається Роман. – Але результат виявився вартим того!».

Дебютний кліп Полонського успішно стартував на телебаченні та в інтернеті, а кілька днів тому стало доступним відео ще й на англомовну версію композиції, яка має назву «Since I’m Along».

Незважаючи на те, що відео на пісню «Сердце, молчи!» - дебютний кліп співака, новачком Романа назвати не можна, адже він давно працює як композитор та аранжувальник. Зараз Роман самостійно виконує власні музичні композиції, сам пише музику, тексти та робить аранжування у власній студії. Наразі співак працює над новими піснями, які дуже скоро можна буде почути в радіоефірі.

P.S. До речі, відео на пісню "Сердце, молчи!" Ви можете переглянути на сайті Романа Полонського www.rpolonsky.com

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить