18

Март

2009

Рок-фестиваль "Тарас Бульба" оголошує призов 1 877

Рок-фестиваль Тарас Бульба оголошує призов
Один з найдавніших рок-фестів України – Тарас Бульба – оголосив збір заявок на цьогорічне дійство, що відбудеться від 17 до 19 липня у звичному для себе Дубні, Рівненської області.

 Заявки приймаються до 20 травня. Відбір відбуватиметься у два кроки: спочатку – за ознайомчими записами, а потім – шляхом прослуховування попередньо відібраних виконавців наживо, про місце і час якого буде повідомлено пізніше.

Стрижнева умова до гуртів, що бажають потрапити на підмостки Тараса Бульби, залишається незмінною ось вже другий десяток літ: виконання українською мовою рок-музики в усіх її напрямках та стилях. Аби взяти участь у попередньому відборі на забаву Тарас Бульба 2009, необхідно надіслати на ел.скриньку taras-bulba@i.ua заповнену заявку та 3 (ТРИ) україномовних пісні у форматі МР3 з біт-потоком не більшим за 192 кілобіт/сек (обсяг листа не повинен перевищувати 15 Mб). В електронному листі обов’язково зазначити тему: «Заявка на фестиваль Тарас Бульба 2009». Гурти та виконавці, котрі не мають доступу до Всемережжя, можуть надсилати свої заявки та ознайомчі записи звичайною поштою за адресою:

03169
м.Київ (Жуляни)
вул. Леніна 7,
Олександру Пахолюку.

Взірець заявки, а також інші подробиці щодо фесту можна отримати безпосередньо на іменці забави www.tarasbulba-fest.kiev.ua.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить