14

Мая

2009

Рок проти вбивства тварин (благодійний концерт) 0 843

Рок проти вбивства тварин (благодійний концерт)
Збір коштів для притулку тварин.

В часи, коли київська влада економить кошти на тваринах та почала їх труїти, столицею прокотилась хвиля громадських протестів, організованих захисниками тварин – членами та волонтерами громадських організацій, студентами та просто власниками загиблих улюбленців. Тепер за справу беруться і рок-музиканти.

Ініційований порталом ФаДієз, за підтримкою телеканалу А1, на початку червня в одному з київських клубів відбудеться рок-концерт, де  поєднаються зовсім різні за напрямком київські рок-гурти  та зіграють гості з Австраліі  Asleep in the Park,  які вже втретє відвідають Україну та навіть  підлаштували  графік свого щорічного європейського туру, щоб взяти участь у цьому заході.

Возможно, формат этой картинки не поддерживается браузером.

«Рівень цивілізованості країни в очах світової спільноти визначається не в останню чергу відношенням влади та суспільства до проблеми бездомних тварин» – стверджують завзяті тваринолюбці  та учасники концерту легендарний український басист Олександр Піпа («ВВ», «БОРЩ», а нині - гурт «Атрактор») та співробітник одного з українських телеканалів Блер Шерідан  з британсько-канадського гурту «C-Men»,  до складу якого також входить екс-барабанщик відомого британського гурту «The Ukrainians».  «Ми дуже раді нагоді  висловити свою позицію та зробити щось корисне саме у такій неформальній атмосфері» - кажуть музиканти.

Дивлячись на ситуацію, яка зараз склалась, така акція навряд чи стане одноразовою, до того ж все більше  музикантів також виявляють бажання брати участь у наступних заходах.

4 червня будь хто, небайдужий до долі котів та собак на вулицях, має змогу прийти  та зробити свій внесок. Або просто відвідати цікавий концерт.

Київ, арт - клуб Бочка Хмільна (вул. Богдана Хмельницького 3б/1, м.Театральна). 4 червня 18:00. Вхід – 40 грн. Всі отримані кошти будуть спрямовані на допомогу безпритульним тваринам.

У КОНЦЕРТІ ПРИЙМУТЬ УЧАСТЬ:

Asleep in the park (Мельбурн)

The C-MEN (Лідс-Монреаль-Київ)

@TRAKTOR (Київ)

STINX (Київ)

X-Позери (Киів)

Vivienne Mort (Киів)

Контакт:

Сергій Зимогляд +380982240248, sergij@fadiez.com.ua, ICQ: 233868977

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить