09

Сент

2008

Ірландці U2 перенесли вихід свого нового альбому 0 697

Ірландці U2 перенесли вихід свого нового альбому

Ірландці U2 перенесли вихід свого нового альбому

За попередніми даними альбом буде називатися No Line on the Horizon.

Спочатку планувалося, що лейбл Universal випустить плиту 14 листопада 2008-го, але музиканти вирішили не поспішати і відтермінували випуск диску до початку наступного року.

За словами лідера групи Боно (Bono), вони пішли на такий крок через те, що хочуть зробити "справді першокласний альбом". Вокаліст повідомив, що вони вже назбирали близько 60 пісень, але так як постійно з'являються нові непогані речі, то вони хочуть вибрати найкраще з цього музичного масиву.

"Ми розуміємо, що декого може засмутити те, що ми переносимо вихід плити, але, з іншого боку, нас можуть не зрозуміти наші шанувальники, якщо це буде не найкращий запис, який ми тільки робили. Це буде наш найінноваційніший і найпрогресивніший альбом. Два наші останні релізи були дуже особистими з трьома основними складовими рок-музики: бас-гітарою, гітарою та барабанами. Але тепер ми хочемо зробити щось на кшталт таких наших платівок як The Joshua Tree та Achtung Baby. Ми хочемо, щоб 2009-й став нашим роком і зробимо все, щоб це було так", - завершив Боно.  

Нагадаємо, що майбутній диск стане 12-м в активі  U2 і першим від часу виходу попередньої плити How to Dismantle an Atomic Bomb у 2004-му році. Продюсерами нового матеріалу ірландців стали Браян Іно (Brian Eno), Деніел Лануа (Daniel Lanois) та Стів Лілівайт (Steve Lillywhite).

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить