30

Сент

2008

Репер Larson придбав нове авто 0 1858

Репер Larson придбав нове авто

Репер Larson придбав нове авто

Його новий Hummer H2 Hannibal єдиний такий автомобіль в Україні.

Репер придбав його у свого західного колеги 50 centa. "Мені подзвонили друзі і сказали, що продається така машина, - розповідає Сергій Larson. - Я одразу зрозумів, що хочу її купити. Але хлопці хотіли за неї 300 тисяч доларів. На торги пішло близько 3 місяців, в результаті збив ціну до 250 тисяч".

"Продавці хотіли нагрітись, але на "хохлах" це зробити неможливо, - каже гонщик Олексій Мочанов, який проводив тест-драйв автомобіля. - Бо коли євреї йшли в Ізраїль, наші повертались звідти, бо там вже нічого не було. Коли Сергій дізнався, що Hummer був виставлений на торги, він подзвонив мені із запитанням, чи варто купувати цей автомобіль. Заголом можу сказати, що авто зручне, але треба поставити інші гальма".


Як зазначив гонщик, підхід до тюнінгу автомобіля типово американський: салон оббитий тканиною від Louis Vuitton, 1 кВт звуку. Але Сергій додав і свою руку, ззаду автомобіля на номерних знаках написав Laron.
"Перша машина, яка у мене була - це москвич, куплений у батьків за 800 долпарів. Hummer - це 8-ме авто за рахунком. Наступним буде Mustang як у Він Дізеля".

На запитання, де Сергій взяв гроші на такий автомобіль, він пожартував:
"Продав кватиру, купив машину, тепер доводиться жити у Hummeri".

У автопарку Larsona також є червона Toyota Tacuma та 2 мотоцикли. Але зараз він будує заміський будинок з гелікоптерним майданчиком. Тому цілком можливо, що наступною його покупкою буде гелікоптер.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить