03

Фев

2009

Ремікс від Рі дебютував на мексиканській клубній сцені 2 1779

Ремікс від Рі дебютував на мексиканській клубній сцені

Ремікс від Рі дебютував на мексиканській клубній сцені

Співачка Рі днями прилетіла до Мексики для зйомок свого другого кліпу на пісню " Майя каменных джунглей".

Перші декілька днів вона вирішила присвятити знайомству з новою країною в її столиці Мехіко. Тим паче, що ще в процесі переговорів стосовно зйомок Рі познайомилася з двома столичними жителями - співробітниками мексиканського представництва одного з найбільших світових мейджоров Феліксом-Ренау і Романом-Франциско. Саме вони влаштували співачці великий сюрприз.

З собою Рі привезла декілька нових записів, зокрема ремікс на пісню "Майя каменных джунглей", який зайняв почесне місце в ефірі DFM, NewTone FM, Свіжого Радіо і ще понад 80 регіональних радіостанцій Росії країн колишнього СРСР. Коли її нові знайомі попросили записати їм декілька треків, Рі навіть не здогадалася, що вони задумали. У той же вечір друзі відвезли її в один з наймодніших столичних клубів Мексики "CIRCUS", де попросили знайомого DJ Ernesto поставити цей ремікс. Яке ж було здивування Рі, коли вона почула знайомі звуки, а потім побачила публіку, яка відривалася під енергійний ритм і пісню на незнайомому їм мові.

За словами Рі, інакше як іронією долі цей факт не назвеш: перший великий західний танцпол, на якому зазвучав ремікс на пісню " Майя каменных джунглей", опинився саме на батьківщині стародавніх племен майя, в Мексиці.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить