06

Нояб

2008

Радіопрезентація: "Мері - Не Віталік" 18 9545

Мері

Мері

На запитання «Що ви робитимете після виходу першого альбому?» трускавецька група Мері традиційно відповідала: «Будемо видавати другий».

До його виходу ще треба чекати кілька місяців, оскільки реліз заплановано аж на весну, але пісні з нього група починає оприлюднювати вже. І першим синґлом стала пісня Не Віталік.

Як зізнається один з лідерів групи Віктор Винник, коли їхні знайомі чули пісню вперше, то у них було маса пояснень про якого Віталіка там йдеться. Найпопулярніші версії: Віталій Кличко і Віталій Козловський. Але найближче до істини є все-таки ця версія музиканта: «Мене звати Віктор, але чомусь з дитинства мене дуже багато моїх знайомих, друзів, незнайомих і недрузів називали Віталік. Це, очевидно, мій маніфест проти цього. Врешті-решт скільки можна? Я дожив до своїх років і хочу сказати, що я не Віталік, і ми – не Віталік. А вже повезло нам чи не повезло – це вже вирішувати всім», посилаючись на текст пісні каже її автор.

Композицію Мері створили швидко. «Абсолютна більшість пісень групи це є a la prima. Так склалося, що я за фахом художник і страшенно люблю саме цей стиль», - зізнається Віктор. «Не якісь багаторічні виношування ідей і т.д. і т.п. Тобто це народилося і відразу на папір, точніше у цьому випадку у студію. Очевидно місяць минув від початкової ідеї до кінцевого результату. І місяць та два тижні забрали зйомки кліпу. Відповідно за півтора місяці весь проект під назвою не Віталік був готовий».

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить