09

Фев

2009

Радіопрем'єра: Наталья Волкова "С любовью" 0 2476

Наталья Волкова

Наталья Волкова

Наталія Волкова презентує з вівторка у радіоефірі свою нову пісню "С Любовью".

Як це заведено у співачки і зрозуміло з назви - пісня про кохання. Але цього разу вона мало схожа на попередні роботи Наталії і в музичному плані, і в сенсовому. «В цьому матеріалі залишилося кохання і почуття, але вони стала позитивнішими. Тому сьогодні, коли бракує якогось позитиву, ми вирішили записати цю пісню», - каже вона.

Автором композиції С Любовью є давня подруга Наталки – Настя Корецька. Вона давно вже пише пісні і вже встигла попрацювати з кількома відомими виконавцями на українській сцені, серед яких Ірина Білик, Євгенія Власова і дует Мілос. Недавно Настя і сама заспівала під сценічним ім’ям Маня, але цю роботу вона все-таки віддала подрузі. «З перших акордів мене зачепила ця пісня і я зрозуміла, що це саме те, що я хочу зараз дати своїм слухачам – максимум позитиву», - розказує Наталія Волкова.

Напевно не в останню чергу і через оце «зачепило» студійна частина роботи пішла легко і невимушено. Вокал записали за три дублі, а в аранжування співачка навіть не втручалася - там її все влаштовувало. С Любов’ю обов’язково увійде в альбом Наталки, який вона готується видати в цьому році.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить