09

Дек

2008

Quest Pistols в Москві зламали сцену! 1 2614

Quest Pistols

Quest Pistols

Гурт Quest Pistols побував на церемонії вручення премії MTV Russia Music Awards 2008, яка відбулась 28 листопада у Москві.

Хлопці були представлені на премію у трьох номінаціях: "дебют", "поп-проект" і "плагіат", але так і не отримали призову матрьошку. Зате їхнє шоу стало одним з найяскравіших на сцені "Лужників". "Квести" виконали танцювальні трюки в стилі брейк-данс, після чого фронтмен Антон гуркнувши стійкою з розмаху об підлогу сцени, зламав і мікрофонну стійку і сцену, яка тріснула від удару. Скандальному тріо вдалось "запалити" глядачів ще до початку концерту: на червоній доріжці одна з фанаток "квестів" буквально накинулась на фронтмена Антона, якому довелось "покатати" її на своїй спині, тоді як два інших "пістолета", що вирвались з обіймів прихильниць, проходили під "дощем" з кольорового туалетного паперу, який розкидали глядачі.

Одна з ведучих церемонії, Анна Сєдокова, що вручала премію в номінації "поп", зізналась, що для повного щастя їй не вистачає Quest Pistols.

Виступ "квестів" не залишив байдужим навіть Філіпа Кіркорова, після виконання хіта "Я устал". Він несподівано назвав їхній гурт Sex Pistols.

"Я хочу сказати спасибі. У всій цій церемонії мене потішили лише три моменти, – розповів Антон. – Перший – це дві хвилини просто гарного настрою від виступу Найка Борзова. Другий – це ведучі Чіп і Дейл, і третє – це те, що я задовольнив свою потребу - зламав стійку".

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
  • photo
    ВАЛЯ 02 March в 12:19
    Квесты могут вести себя так, как захотят и никто им этого запретить не может.
    6
    Ответить Спам
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить