13

Фев

2009

Quest Pistols - прем'єра понеділка 0 1253

Quest Pistols до Дня Закоханих

Quest Pistols до Дня Закоханих

Протягом останніх кількох років Інтернет серйозно почав конкурувати з телебаченням і радіо за право популяризувати нових музикантів.

І поруч з таким результатами мережевого піару як Лілі Ален з’явився і феномен виконавців-фріків. В Україні перше місце серед таких зірок тримає Василь Васильців, а в Росії його аналогом є Коля Воронов, чию пісню і взялися на свій лад переспівати Quest Pistols.

Любительські аудіо і відео-записи Колі Воронова давно вже гуляли на YouTube-i. Посиланням на одну з них, Белая Стрекоза Любви, зацікавився продюсер групи, який і зважився на нестандартний хід – переспівати її силами хлопців. «Ми, звісно, відразу зафукали і сказали, що це якесь лайно, - розказує один з учасників групи Антон. Але коли ми вже познайомилися з Колею особисто, вийшла доволі-таки нормальна пісня і ми тепер її співаємо».

Знайомство відбулося у Києві, куди автор приїжджав для участі у зйомках відео на цей трек. Він також був присутній і в студії під час того, коли Quest Pistols записували цю річ, оскільки вони трохи відійшли від музичного оригіналу і змінили аранжування, не ризикнувши втручатися у текстову частину. Автору «Стрекози» результат сподобався і він не проти повторити співпрацю. «Поки ми були з ним в студії він витягнув синтезатор Casio і почав рекламувати нам інші свої пісні і пропонував їх теж брати в роботу. Не знаю стосовно інших пісень, нам поки що цілком вистачить Белой Стрекозы Любви», - переконаний Антон.

Свою нову роботу Quest Pistols приурочили дню всіх закоханих, так що презентація композиції відбудеться 16-го лютого.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить