13

Нояб

2008

Пугачова породичається із Тіною Кароль 0 2298

Тіна Кароль

Тіна Кароль

Не так давно Київ відвідала Алла Борисівна Пугачова, яка приїхала на творчий вечір Костянтина Меладзе.

Увечері, приїхавши в Палац "Україна", співачка закрилася в гримерці, де незабаром компанію їй склала Тіна Кароль, яка хоч і не брала участь в концерті, але заїхала поздороватися з АБ. Тема їх півгодинної бесіди, природно, залишилася таємницею. Ходять чутки, що Пугачова може стати хресною мамою дитини Кароль, яка ось-ось з'явиться на світ.

Примадонна і сама не проти обзавестися дитиною. Свої плани ні вона, ні Галкін не приховують. Вони, як і звичайні люди, хочуть простого людського щастя.

Близький друг співачки Борис Моісеєв завжди з великим задоволенням обговорює з журналістами життя Пугачової. Знайшлися і такі, хто негативно відзивається про рішення Примадонни в більшості випадків через її вік. Але родичі і близькі друзі підтримують артистку і схвалюють її рішення народжувати від Галкіна. Одним з таких став Борис Моісеєв, який захоплюється мужністю зірки.

"А чом би і ні? Чом би Аллі не народити?! - заявив він. - Хто їй посміє заборонити це зробити? Вона має на це право! Вона має право народжувати! І особисто я бажаю Аллі тільки щастя!"

Правда, ходять чутки, що найскандальніша пара російського шоу-бізнесу шукає сурогатну матір для свого майбутнього малюка. До речі, завдяки сучасним технологіям в області штучного запліднення зіркова пара сама може вибрати стать майбутньої дитини.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить