19

Дек

2008

Пісня «Каблы, КАМОN!!!» визнана найкращою з найтупіших пісень! 1 1954

Каблы, КАМОN!!!

Каблы, КАМОN!!!

Вчора на популярній хвилі Gala Radio відбулася епохальна подія міжгалактичного значення!

Визначено найтупішу пісню цього року: нею стала славнозвісна «Каблы, КАМОN!!!» від гурту КАМОN!!!
Нагадаємо, що КАМОN!!! з’явилися на українській сцені лише місяць тому, і своїм безглуздям затьмарили всі існуючі жіночі бенди країни. Не дивно, що Gala Radio не витримало, та відзначило сестер Алісу та Ксюшу Космос у ефірі рідного радіо в рамках анти-хіт-параду.

КАМОN!!! так розчулила ця новина, що дівчата підготували справжню промову за мотивами перегляду конкурсу «Міс Світу»: останнім часом Аліса та Ксюша захопились переглядом архівних конкурсів краси за останні десятиліття.

Аліса Космос: «Ой, так пріятно, так пріятно! «Чувства переполняют рот!». За один місяць ми досягли того, до чого більшість йде роками! Дякуємо батьку, якого не знаємо, мамі, яку шукаємо, та безмежному Космосу за підтримку!».

Ведучий навіть попрохав слухачів надіслати малюнки з зображенням  дівчат: мовляв, сам він й гадки не має, як виглядають потенційні діти Жанни Агузарової. Тож на його прохання КАМОN!!! оперативно намалювали автопортрет та попрохали працівників Lavina Music надіслати малюнок факсом. Адже відповідного обладнання та навичок користування офісною технікою у авторів найтупішої пісні немає.

Голова музичного лейблу Lavina Music та продюсер КАМОN!!! Едуард Клім називає «найкращу серед найтупіших» пісень антикризовою програмою українського шоу-бізнесу.

Схоже, гурт дуже задоволений своїми досягненнями. Наразі Ксюша та Аліса працюють одразу над кількома піснями, теми яких тримаються в секреті. Відомо тільки, що пісень про кризу у репертуарі гурту КАМON!!! не буде: дівчата стверджують, що повторення негативної мантри погано впливає на інформаційне поле планети і радять всім замінити слово «криза» на «шиза».

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить