10

Апр

2009

Принишклі було львівські Ґорґішелі незабаром нагадають про своє існування 0 2107

Горгішелі

Горгішелі

В скорому часі у видавництві COMP Music побачить світ їхня платівка Ґорґішелі Live.

Назва підказує, в основу кружальця ліг виступ гурту наживо: в даному випадку мова йде про запис програми Твій Формат, що прописана на каналі М1. І тут виринає цікава заковика: сам запис було здійснено скоро вже як рік тому, у середині травня. Тоді чільниця гурту, одна з двох сестер Ґорґішелі – Тамара перебувала на сьомому місяці вагітності.

Остаточно так і невідомо, чому затягнувся вихід програми з львівським гуртом, але він ще й досі не був в ефірі. Тож вимальовується той випадок, коли звукова доріжка Твого Формату разом з Ґорґішелі буде вже оприлюдненою, а сама передача залишається ще так і не прокрученою: дата її виходу досі невідома. Соратники вже навіть злегка піддражнюють над Тамарою, мовляв, як програма вийде в ефір, то вона стане двічі вагітною – бо ж кадри залишаться ще минулорічними, з животиком.

Живець Ґорґішелі міститиме дюжину пісень: стрижнем слугуватимуть співанки з дебютника Аморе, що побачив світ у листопаді 2006 року. До них додано чотири нових речі, одна з яких українська народна у ґорґішелівському прочитанні, а ще одну стежку займе пісня Стрибаєм – свого часу вона була справжнім забійником групи Чорний Вересень, яка стала витоками Ґорґішелі.

Зміст платівки:

01.    Завжди зі мною ти
02.    Купідон
03.    Ромбамбар
04.    Де твій рай
05.    Аджарська
06.    Стрибаєм
07.    Весело (українська народна)
08.    Ґенацвале
09.    Пташка
10.    Квітка
11.    Аморе
12.    Баю-баю

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить