13

Нояб

2008

Презентація від Крихітки Цахес 1 1609

Крихітки Цахес

Крихітки Цахес

Всі пори року можуть похвалитися купами пісень, присвячених саме їм.

Але найрівнішою серед рівних, напевно, є осінь, якій музиканти присвячують найбільшу кількість своєї творчості. Свого часу це зробив Танок на Майдані Конґо композицією Восени, а тепер і Крихітка Цахес виринула з власним поклоном жовтій порі. Щоправда зробили вони це не з власним треком, а з переспівом ТНМК-івського оригіналу.

Саму пісню група записала ще минулого року і вона увійшла до збірки Реформація-2, де ТНМК зібрали найвлучніші переіначення на власну творчість. А тепер, коли осінь уже в самому розпалі, Крихітка Цахес вирішила винести на широкі люди і свою версію, підкріпивши її відповідним кліпом. «Класна пісня. І настільки вона всім сподобалася, що це буде злочином дати померти такому хорошому, як на нашу думку, каверу», - зізнається вокаліста групи Каша Сальцова. Для неї у словах «класна пісня» є свій сенс, оскільки вона вважає оригінал Восени чи не найнедооціненішою піснею української музики загалом і взагалі чи не золотим фондом вітчизняного гіп-гопу. А тому, в міру своїх сил, пробує виправити це становище.

Але робити ще одну читану версію композиції Каша і компанія не стали. Вони підійшли до справи з притаманним їм почуттям стилю і в процесі роботи і музика і особливо текст зазнали відчутних змін. От що про це каже сама авторка: «Ну я ж не репер. Тобто я прекрасно усвідомлюю, що якщо я буду читати реп зі своїм тембром голосу, з моєю дикцією, далеко не ідеальною, то це буде таке бурмотіння, буде щось дуже комічне. А я не вмію робити комічне добре. Комічне – це складний жанр. Тому коли я побачила кількість тексту в оригіналі ТНМК, я прекрасно зрозуміла, що я це не виспіваю і частині літер доведеться померти. Пішла у студія і там викреслила».

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить