13

Фев

2009

Прем'єри вихідних: DЫМ та RoNRoMero 0 754

Гурт RoNRoMero

Гурт RoNRoMero

Отже, найближчий week-end я радий запрезентувати вам дві нові прем'єрні пісні від гуртів DЫМ та RoNRoMero.

Прем'єра суботи

Дым – нове явище на українській сцені. А пісня Big City, яку виконавець з таким ім’ям презентує у суботу – його перший офіційний радіосинґл. Звідки виник цей дим і чим він пахне сам виконавець пояснює так: «В Ужгороді, звідки я родом, і народився мій стиль, моя культура. Там ми з друзями почали влаштовувати вечірки в стилі гіп-гопу і R’n’B. Отак я і розвивався», - каже Дым.

Сам псевдонім несе під собою певне смислове навантаження. Принаймні друзі виконавця його так називають віддавна. І не даремно, тому що хлопець і сам як дим – куди його несе – туди і він. Але річ не тільки в імені: «Можна сказати, що дим – це також і стиль музики, який поширюватиметься як дим і всмоктуватиметься у ваші серця», - обіцяє він.

Пісню Big City Дым записав спільно зі співачкою Інною Олійник, якій у композиції належать англомовні приспіви. Власне від них, тобто приспівів, і походить назва цієї, на загал російськомовної композиції. Що ж до того, про що ця річ, то її автор розказав от що: «Це історія про те, як я потрапив у велике місто. Тобто мене вела мрія і привела у велике місто, де я почав розвиватися, розвивати свою музику і зустрівся з потрібними людьми». 

Прем'єра неділі

Це нова пісня гурту RoNRoMero "Дайте кохання". Але ще одна прем'єра є й для понеділка! На початок неділі ми приготували вам сюрприз! Який? Дізнаєтеся згодом!

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить