28

Мая

2009

Прем'єри найближчих днів 0 885

Український Хіт - завжди нова музика!

Український Хіт - завжди нова музика!

Найближчими днями слухаємо ще 10 нових творів, які презентують Майя Мігаль, KAMON!!!, Without Limits, Геннадій Вітер, LiLu, Dazzle Dreams, Антитіла, Bald Bros & Levie, Gallina та Росава.

 Майя Мігаль "Сладкие губы - яд"

Цієї осені Майя Мігаль готується презентувати новий альбом. А поки робота над ним іще триває, співачка потихеньку виносить на люди окремі пісні з нього. Наступною роботою, що стане синґлом, артистка зі своєю командою обрали трек Сладкие Губы – Яд.

Композиція зразу припала Майї Мігаль до душі. «Вона відразу сподобалася текстом, смислом… Це те, що я давно хотіла сказати, те, що я хотіла пережити. І те, що я переживала в той час – співпало з баченням автора. Для мене це дуже важливо – співати про те, що я відчуваю», - розказує виконавиця.

Цікаво, що назва пісні може ввести в оману. Річ у тому, що під словом «яд» мається на увазі не отруйна речовина, а найвищий ступінь захоплення. Ось як ці губи описує сама співачка: «Просто вони настільки дорогі і любимі, ну просто – «яд». Це перебільшення, звісно. Не те, що вони отрута, і від цього погано. Навпаки – класно».

Геннадій Вітер "Надо мной"

Після презентації свого Серденька, Геннадій Вітер підняв очі догори. Нова його пісня, яку він презентує у радіоефірі, називається Надо Мной. Історія того, як ця композиція опинилася в репертуарії співака, заслуговує того, щоб почути її у викладі самого виконавця.

«Я шукав пісню, яка могла передати той стан, в якому я перебував в один з моментів життя. І автор, Діма Салацький, приніс мені цю роботу, наспівав мені її і я сказав, що я цю пісню хочу і що буду її виконувати. І трапилося диво! Перед моїм днем народження він взяв і просто її мені подарував». Так цей подарунок і став композицією, яку Геннадій Вітер і презентує слухачам. Але, можливо, він би і не звернув на неї таку увагу, якби все це не наклалося на особисті переживання співака. Річ у тому, що в той час він саме переживав розрив з коханою і Надо Мной звучала дуже символічно. А чому саме Надо Мной, Геннадій пояснив так:

«Тому що коли любиш людину, то хочеш, щоб вона була вище, ніж ти. З багатьох причин. Бо коли дивитимешся на людину зверху, то буде таке відчуття, що ти диктуєш їй якісь свої умови. А у мене так виходить, що коли я люблю якусь людину, то я створю з неї божество».

Without Limits "Відчуваю"

Рівно рік тому закарпатська команда Without Limits презентувала свою пісню Пташко, після якої надовго випала з поля зору шанувальників. Впродовж цього часу у колективі відбулися серйозні зміни – багато музикантів-старожилів залишили команду, а новий склад мусів витратити не один місяць, щоб досконало освоїти попередній матеріал, перед тим як братися за запис свіжих пісень.

«Ми вчили програму Without Limits, яка вже була написана старим складом. Але так як тепер нові музиканти, то вони займалися вивченням матеріалу, який вже був напрацьований», - каже вокаліст закарпатців Сергій Танчинець. Судячи з того, що хлопці готові презентувати свіжу пісню, оновлений склад увійшов у роботу повністю. Композиція, якою вони нас тішитимуть, називається Відчуваю. 

Її група записала в процесі роботи над своїм дебютником, вихід котрого заплановано на осінь. Але стосовно його оприлюднення лідер команди має свої думки. «Ми дивимося в сторону інтернету. Тому я думаю, що ми якось через інтернет проб’ємося до людей своїм альбомом. Фізичного диску може і не бути. А може і буде… Поки що незрозуміло…». Зате зрозуміло, що чергову роботу, пісню Відчуваю, Without Limits відрекомендують нам уже найближчими днями.

З повагою, редактор формату Гальчук Андрій.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить