13

Фев

2009

Прем’єра: Святослав Вакарчук - Не опускай свої очі (Слухати пісню) 6 6359

Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук

Відчути брюссельський відтінок у співанці "Не Опускай Свої Очі" може будь-хто охочий.

У грудні минулого року Святослав Вакарчук презентував свій диск Вночі, який формально є сольним починанням лідера Океану Ельзи, а на практиці творився ним спільно з багатьма музикантами, в тому числі і колегами з ОЕ. На березень-квітень заплановано тур Україною з концертною програмою цього альбому.

Виконана у джазовій стилістиці, платівка Вночі є цілком відмінною від того, що творить Океан Ельзи, але певні ідеї їх, все-таки, поєднують. І одна з них – ця пісня. «Пісня Не Опускай Свої Oчі має давню історію. Музично вона готувалася для того, щоб увійти в альбом Gloria Океану Ельзи, - пригадує Святослав. - Але з якихось причин, я вже навіть не пам’ятаю з яких, ми її туди не включили. Мабуть, все-таки, мелодійна несподіваність, яка налаштовує на акустичний настрій, не дала нам можливості органічно її вписати в платівку, яка, зрештою, була абсолютно рок’н’рольною».

Але ніщо не зникає безслідно. Відкладена у 2005-му році мелодія відродилася у новій формі, завершеності якій додав текст. «Слова я написав у липні, перебуваючи на відпочинку на португальському острові Мадейра, прямо дивлячись на Атлантичний океан. І вона в мене, ясна річ, викликає приємні спогади. Плюс цікавий момент, що всю платівку ми записували в Києві, а у двох чи трьох піснях вокал я накладав у Брюсселі, де ми все зводили. І однією з цих пісень була якраз Не Опускай Свої Очі. Там чути різницю в голосі з деякими піснями», - зізнається пан Вакарчук.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
 • photo
  Анжела 07 January в 10:58
  Это Вам не муси-пуси. Очень искренне, глубоко изнутри каждого из нас. Каждая песня Вакарчука- это история жизни
  9
  Ответить Спам
 • photo
  Ранет) 22 June в 02:07
  Я обожаю абсолютно все песни О.Е.и новая песня дала новые эмоции!))
  9
  Ответить Спам
 • photo
  викуся!!!!!!!! 13 April в 20:38
  Супер!!!классссссссссссссссссссссссссссссссссссссс))))))))
  8
  Ответить Спам
 • photo
  Гость 14 February в 21:15
  СУПЕР!!!!ФАНАТЕЮ ОТ ГОЛОСА И СЛОВ!НОВЫЙ АЛЬБОМ ЗАТЕРЛА ОТ ПРОСЛУШКИ.
  12
  Ответить Спам
 • photo
  Ольга 13 February в 15:55
  Пісня, альбом...та зрештою і вся творчість...геніальна!!! Я захоплююсь і схиляюсь перед талантом, щирістю і глибиною почуттів Святослава Вакарчука. Дякую за музику, за слова, за відчуття, які наповнюють, коли слухаєш ВАШІ пісні
  15
  Ответить Спам
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить