17

Мая

2009

Прем'єра: Оратанія - Посеред ночі (Слухати пісню) 0 2901

Оратанія

Оратанія

Наскрізь позитивна львівська група Оратанія презентує цієї неділі свою пісню "Посеред Ночі".

Це особлива для групи композиція і вона, за словами музикантів, вже встигла обрости бородою. Річ у тому, що пісня існує від 2004-го року і саме вона поклала початок тій веселій позитивно-розбишацькій стилістиці, якою славиться "Оратанія" тепер, бо до того часу команда грала зовсім іншу музику.

Чому тільки зараз, через 5 років після народження, цей трек колектив виносить на люди, вокаліст команди Микола пояснив такими словами: «Ми вважаємо, що вона достигла до того моменту, коли її треба дати народові. От зараз ми бачимо, що ця пісня є актуальна не тільки для нас, а й взагалі». Під цими словами хлопці мають на увазі, що в наш складний час як ніколи потрібен позитив, тому це веселе награння буде на часі.

Окрім дочасності є ще одна причина, чому так довго трек йшов до людей. «Чесно кажучи, пісня від 2004-го року змінювалася разів 10-ть.  Грубо кажучи, на кожній репетиції щось змінювалося, від стилістики і аж до самого тексту. Десь там брідж змінили, десь перехід, десь те, десь се і в результаті записали її останній раз і вирішили, що це воно!», - пригадує Микола. В такому звучанні пісня і потрапила на дебютний альбом  "Оратанії", а також у радіоефір.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить