01

Мая

2009

Прем’єра: Інший День - У лоні снів (Слухати пісню) 5 3364

Інший День

Інший День

Київська група Інший День була утворена у жовтня 2006-го року.

Її назва передбачає, що кожен новий день життя мусить людині приносити щастя, в тому числі і через музику. А четверо хлопців, які формують команду, в межах своїх сил і допомагають це щастя творити.

Черговою його порцією стане пісня  У Лоні Снів, яку музиканти вибрали на роль синґлу. «У мене було бажання написати пісню, яка була б мелодійною, глибокою за змістом, але ритмічною, такою драйвовою. Тому коли написали і зробили аранжування - то так і вибрали її з інших пісень», - каже автор композиції Володимир Омельченко. Але у цьому виборі не обійшлося без допомоги зі сторони. Виявляється, у групи є ціла історія, пов’язана з цим треком.

«Так вийшло, що в Інтернеті наш клавішник виставив цю пісню на голосування. Голосували незнайомі нам люди, так що все чесно. І ми побачили, що близько 86% слухачів висловили позитивні відгуки і 14-ть негативно її оцінили. Навіть якби було 50/50 це вже було б для нас позитивом. А коли ми побачили 86 проти 14-ти, то зрозуміли, що пісня подобається». Тому чорновий запис У Лоні Снів Інший День переробив і підготував радіо-версію композиції, яку і презентує 29-го квітня у всеукраїнському ефірі.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить