28

Апр

2009

Прем’єра: Мерва - До себе в рай (Слухати пісню) 5 3506

Мерва

Мерва

Згідно зі словником Бориса Грінченка 1907-го року видання, слово «мерва» має два значення: по-перше це пом’ята солома, а по-друге – щось непотрібне.

Хлопці з групи Мерва знайомі з обома значеннями імені своєї команди, але відмовлятися від нього і не думають, оскільки дуже вже їм припало до душі саме таке розташування букв. Зрештою це жодним чином не заважає колективові стрімко розвиватися: нещодавно вони видали свій дебютник Бардо, а тепер підкріплять його першим повноцінним радіосинґлом, на роль якого обрали пісню До Себе В Рай.

«Вибрали цю пісню, тому що вона найбільше з нашого матеріалу подобається людям. І люди, які розбираються трошки в музиці, а то й не «трошки», а добре в ній розбираються, також підказали робити ставку на неї. Так що наші думки зійшлись», - розказує вокаліст Мерви Петро Зарудний. Композиція існує ще від 2005-го року. Саме тоді вона була написана і її основною темою є любов. Принаймні сам автор – Петро – так її задумав. Хоча протягом чотирьох років існування пісня зазнала багатьох трактувань і музикантам вже доводилося чути навіть те, що це твір про пошуки свого «я». Хлопці не проти і такого сприйняття – зрештою пісні після оприлюднення починають жити власним життям. І єдине, що їхні творці можуть зробити – це якось освіжити їхнє звучання.

Мерва, до речі, і пішла цим шляхом. Спеціально для радіопрезентації До Себе в Рай була перезаписана і таким чином отримала нове прочитання, відмінне від альбомного. В чому полягає ця відмінність Петро описує так: «Ми зробили її простішою. Тобто вона звучить рівно, доступно і смачно. В оригінальні версії вона більше наближена до академічного звучання. Але ми в цій версії все це опустили, щоб її було простіше слухати».

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить