06

Мая

2009

Прем'єра: Lюк - Дама из Праги (Слухати пісню) 0 1840

Lюк

Lюк

Адепти лаунж-музики з харківської групи Lюк підібралися до видання свого вже четвертого альбому, який отримав назву "Мамина Юность".

Звучання цього запису буде відрізнятися від попередніх робіт команди в сторону рокового саунду, але характерні електронні нотки все-таки залишаються домінуючими, і відчути це можна з першого синґлу диску, яким стала пісня Дама Из Праги.

Новий запис команди став для неї першим, який вона робили за межами рідного міста. Цього разу Lюк вирішив поексперементувати у столичній звукотвірні 211, яка співпрацює з Океаном Ельзи і Ламою. І судячи зі слів вокалістки Олі Герасимовової, працювалося їм незле. «Прекрасно працювали. Через кілька днів ми перестали відчувати дискомфорт через те, що перебуваємо не дома. Можна навіть сказати, що в Києві нам вдалося повністю зосередитися на записі матеріалу, оскільки нас ніщо і ніхто не відволікали».

Першою піснею, записаною для диску, якраз і стала Дама Из Праги. Але її вибір на роль синґлу був швидше інтуїтивний, аніж комерційний. «В цьому виборі нема жодної комерційної складової. Напевно, нам просто самим хотілося почути цю пісню першою. Ми не розглядаємо її як заголовний гіт альбому. Крім того саме з цієї пісні ми вирішили почати роботу у студії 211, щоб перевірити одне одного на творчу сумісність», - каже Ольга.

Тепер же ж перевірку на сумісність із піснею проходитимуть радіослухачі, яким Lюк презентує цей трек.

Слухайте пісню в ефірі каналу "Український Хіт"!

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить