12

Фев

2009

Прем’єра: Крихітка Цахес - Щось на зразок (Слухати пісню) 8 4195

Крихітка Цахес

Крихітка Цахес

Новий альбом Крихітки Цахес буде називатися Рецепт.

Так вирішила лідер групи Каша Сальцова (вона ж Саша Кольцова), хоча дівчина чесно попередила, що може ще й передумати до виходу диску, який очікується навесні. Тим часом група оприлюднює один з інґрідієнтів цього рецепту – пісню Щось На Зразок, яка стає черговим синґлом другого альбому колективу.

«В мене, чесно кажучи, англомовна «риба» до цієї пісні була записана на диктофон ще минулого року. Я, як завжди, записала уривок, який мені подобався, і потім поступово за кілька репетицій склалася гармонійна структура і достатньо швидко була створена пісня, що є нестандартно для мене», - розказує вокалістка групи. Це взагалі нестандартна пісня для Крихітки. Крім того, що вона швидко написана, вона і швидко записана у студії, чого за Кашею Сальцовою, любителькою безкінечної кількості вокальних дублів, раніше не було помічено. Ще однією ознакою нестандартності – є настрій композиції Щось На Зразок.

«Так стається, що нас небезпідставно вважають сумною групою, медитативною. А ця пісня особисто мені довела, як її авторові і виконавцеві, що я можу бути достатньо виразною і в світлих відтінках», - тішиться співачка. На радість любителям Крихітки Цахес цей позитив можна буде відчути і наживо, оскільки команда планує на весну тур Україною на підтримку альбому Рецепт.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить