06

Мая

2009

Прем'єра: El Кравчук - In The Mood (Слухати пісню) 0 2986

El Кравчук

El Кравчук

У музичному світі вже є одна композиція з назвою In The Mood – це знаменита тема, яку у 1939-му році виконав оркестр Ґлена Міллера.

Вона прославилася завдяки саундтреку фільму Серенада Сонячної Долини, що вийшов у 1941-му. Але такий іменитий попередник не лякає EL Кравчука, який презентував власну композицію з назвою In The Mood.

Цю пісню співак написав для танцювальної пари Лілії Підкопаєвої і Сергія Костецького, які виступали за Україну на минулорічному Eurovision Dance Contest, що відбувався у шотландському місті Ґлазґо. За умовами конкурсу, танцюристи могли скористатися вже відомими мелодіями, але українці вирішили привезти власну композицію, яку для них спеціально і записав EL Кравчук.

Композиція була готова ще восени минулого року, а чому презентувати її на радіо співак вирішив тільки тепер, він пояснив так: «Тому що дуже великий інтерес до цієї пісні в інтернеті. Цікавість не тільки в Україні, але й за кордоном, тому що вона є на сайті BBC, поруч з танцем української пари. І дуже багато людей її звантажують і запитують: хто це співає, де можна взяти цю пісню, де є альбом?». Тому-то співак і вирішив її вже остаточно винести на люди і видати на майбутньому релізі.

Запис композиції давався Андрієві складно. По-перше – композиція англійською мовою, якою він раніше не співав. А по-друге, її настрій мало перетинається з його попередніми ліричними роботами. «Ми писали її дуже-дуже довго, щоб аж було відчутно надтріснутість голосу, яку зараз я вже можу легко відтворити. Але тоді я кілька годин співав, щоб досягти цього результату». Що в підсумку вийшло – слухайте!

Слухайте пісню в ефірі каналу "Український Хіт"!

 

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить