21

Март

2009

Прем’єра: Друга Ріка - Космоzoo (Слухати пісню) 3 3096

Друга Ріка

Друга Ріка

Нарешті настав час для презентації пісні Космоzоо.

Слово «нарешті» Друга Ріка вживає в цьому випадку свідомо, бо зробити композицію радіосинґлом група хотіла ще перед виходом свого останнього на цей момент альбому Мода. Але тоді від цієї ідеї відмовилися. Проблема полягала в тому, що слова награння є дуже особистими для Валерія Харчишина – лідера колективу.

«Текст є дуже особистим. Він говорить про те, що я спочатку лежав прикутим до ліжка. А тепер я фізично можу жити і щось робити. Я живу життям і я його люблю», - каже він. Ці слова були написані Валерієм після його сумнозвісної автомобільної аварії, і саме через це група відмовилася тоді від ідеї випуску Космоzоо, щоб не наражатися на звинуваченні у спекулюванні трагедією заради популярності. Але тепер, на думку фронтмена, тема цієї аварії вже в минулому і пісня  звучить зовсім по-іншому, тому не варто її тримати в загашниках. Тим більше, що під час голосування, коли прихильники групи обирали улюблені треки з нового диску, саме ця річ посіла друге місце в опитуванні.

Напевно, багатьох людей, яким зараз трохи за 30-ть, цікавить назва пісні. І вони не помиляться, коли вкажуть на її походження з радянського фільму «Гостя з Майбутнього». Це слівце вставив клавішник Другої Ріки Шура Гера. Тоді воно прижилося, але, як зізнається Валерій, він довший час не міг пояснити, чому саме воно стало назвою пісні і мало не стало навіть назвою альбому. І тільки знявши кліп на цей трек у Єгипті, вокаліст зміг сформулювати – чому Космоzоо.

«Власне, пояснити, чому слово «космозоо» з’явилося в Космоzоо, я можу тільки тепер. Я вважаю, що всі ми живемо в космічному зоопарку. Ми всі тварини і цими тваринами хтось керує. Так мені бачиться це».

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить