17

Июня

2009

Потап схуд на 20 кілограмів 4 4882

Потап и Настя Каменских

Потап и Настя Каменских

4 червня в столичному клубі ”Арена” Настя Каменських разом із репером 28-річним Потапом знімалася в кліпі ”Не люби мне мозги”.

”Я більше на ”Євробачення” не хочу. У нас не вистачить грошей не тільки на те, щоб закласти квартиру, як це зробила Світлана Лобода, а й щоби пропіарити таку фігню, як здача квартири. І взагалі, ”Євробачення” все частіше виграють геї та лесбіянки”, — каже співачка 22-річна Настя Каменських.

4 червня в столичному клубі ”Арена” вона разом із репером 28-річним Потапом (Олексієм Потапенком. — ”ГПУ”) знімалася в кліпі ”Не люби мне мозги”. Потап грав роль мільйонера, Настя — офіціантку.

— Прямо як у Настіному житті! Від простої дівчини до суперзірки. Із грязі в князі, — жартує російською Потап.

— Неправда, — ображається Каменських. — Я ніколи не працювала офіціанткою.

Потап виймає з-під розстебнутої сорочки золотий хрест на ланцюжку.

— На мені годинник за 330 тисяч гривень і золотий хрест за 400 тисяч! — хвалиться.

Настя випинає груди:

— А мій бейджик за два п’ятдесят можна в любому кіоску преси купити, — показує пальцем на бейджик. На ньому напис ”Настя”.

Потап розсовує по столу фальшиві 100-доларові купюри. Каменських більше схожа на секретарку, ніж на барменку. Вона в білій блузі та чорній спідниці до колін.
— Набридло, що люди сприймають нас як пародійних колгоспників. Та і ми всіх вже дістали тим, що постійно знімаємо штани і вивалюємо все на український шоу-бізнес. Я за те, щоби люди відносилися одне до одного з розумінням, а не ”любили” один одному мізки. Про це наша пісня.

Співачка бере тацю, ставить на неї два стакани з коньяком, один розбиває на столі.

— Твою мать!.. — лається Потап. Б’є кулаком по столу. Кидає в обличчя Каменських фальшивки.

Настя просить підпудрити їй ніс. У неї нежить.

— Улітку, може, трохи відпочину. Поїду на Мальдіви чи в Монако, а восени — в Америку. Там маємо турне, — сідає у пластмасове крісло. Закидає ногу на ногу, гортає журнал.

— Настя так поправилася, — шепчуться дві дівчини за її спиною.— Ноги потовстішали, боки наросли.

— А мне кажется, у нее вырос живот.

Оператори просять Потапа матюкатися в камеру. Репер розстібає два верхні ґудзики сорочки. Він помітно схуд: щоки запали, виступили вилиці. Каже, за останні півроку скинув 20 кг, бо має каміння в нирках.

— Приходить час збирати камні, і приходить час їх викидати. Із мене багато вийшло. Боявся, аби на концерті каміння не пішло і в перших рядах людей не повбивало. Зараз нормально себе почуваю. За літо зніму чотири кліпи.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
 • photo
  Вова! 18 June в 19:40
  Не надо смотреть на ноги и гадить, у Насти очень красивая улыбка и вобще она Секси БОМ! Я думал, что она выиграет в "Звезды смеются". А выиграла царевна-несмеяна Литовченко)))
  1
  Ответить Спам
 • photo
  Гость 17 June в 23:32
  А что у Насти с ногами? Ужассс
  6
  Ответить Спам
  photo
  Olena (Lugansk) 17 June в 23:40
  Да не пойму... и у Потапа какой-то синяк. Она поправилась, он похудел, устало как-то выглядят... Отдохнули бы ребята, а потом бы наснимали свои 4 клипа за лето...
  6
  Ответить Спам
 • photo
  Olena (Lugansk) 17 June в 22:46
  Да, прикольные они - такие непосредственные и своеобразные. Думаю, что не стоит всё-таки общественность посвящать в такие личные подробности, как это сделал Потап.
  6
  Ответить Спам
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить