13

Нояб

2008

Потап хоче з’їсти Настю! 0 4923

Потап хоче з’їсти Настю!

Потап хоче з’їсти Настю!

Такої "Червоної шапочки" глядачі ще не бачили.

Тепер це не лише знаменита казка Шарля Перо, а й відчайдушно-веселий новорічний мюзикл "1+1". Альтернатива класичним "вогникам" і традиційним святковим концертам – неочікувана адаптація улюбленого з дитинства сюжету. У новій інтерпретації це казка про кохання. За оповідь старої казки на новий лад узявся майстер новорічних проектів - режисер Семен Горов, творець музичних комедій "Божевільний день, або одруження Фігаро", "Попелюшка" та "Сорочинський ярмарок". За його версією, "Червона шапочка" - це історія не про те, як вовк обдурив дівчинку і з’їв пиріжки, бабусю і саму героїню, а "про велике і чисте кохання, якому усі підвладні".

Тому сюжетна основа залишається такою ж: мама відправляє дочку із пиріжками до бабусі, на лісовій стежці тій трапляється вовк. Однак обвести дівчинку круг пальця розбійнику не вдається, бо Червона Шапочка нової формації – з фігурою та голосом Насті Каменських – йому не по зубах. Роль Вовка виконує, звичайно ж, Потап, який спеціально для проекту написав чотири пісні.

Подружками героїні Насті Каменських стали дівчата з дуету "Алібі", а місцевими лісовими хуліганами – банда байкерів на чолі з російським репером Тіматі. Герої казки їздять на байках, спілкуються винятково молодіжним сленгом, а Вовк листується зі своїм татом - "старим рокером" - електронною поштою. Батьком Вовка став фронтмен гурту "Серьга" Сергій Галанін, а роль мами героїні виконала Рената Литвинова. Сама Червона Шапочка вважає себе крутим дівчиськом, і може задурити голову будь-якому вовку. А от бабусю з’їсти буде дуже складно – можна і вдавитися, бо в цій ролі виступить або сама примадонна Алла Пугачова, або Філіп Кіркоров, або екстравагантний Роман Віктюк.

У новорічному мюзиклі може статися все, що завгодно, тому в історію "Червоної шапочки" потрапили "Бременські музиканти", яких утілять учасники гурту UMA2RMAH екзотична Білосніжка Гайтана та причаровані нею гноми, а також "Синя борода" Кузьма. Софія Ротару перетвориться на чарівницю, а Ані Лорак стане "Сплячою красунею". Навіть самі казкарі потраплять у кадр – Юрій Горбунов з’явиться в образі Шарля Перо, а компанію в новорічному барі йому складуть брати Гримм – режисер Семен Горов та актор Віталій Линецький.

Зйомки мюзиклу "Червона шапочка" почалися 5-го листопада і триватимуть 11 днів.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить