26

Фев

2009

Полтавська група Транс-Формер оприлюднює нову роботу (Слухати пісню) 5 1829

Транс-формер

Транс-формер

"Летів" - рідко хто в Україні так називає пісні.

Частіше воліють мати справу з іменниками. Зрештою, це була тільки одна з версій імені. «Було два варіанти назви, – каже вокаліст команди Валерій Мельник. – Перший варіант – "Летів", а другий варіант – "Не Розуміла". Але нам здалося, що назва "Не Розуміла" менш позитивна, несе менше світлого заряду, і вирішили таки зупинитись на назві "Летів"».

Тема композиції теж не зовсім звична. «Це пісня про стан людини, яку не розуміють… Коли тебе не розуміє найближча людина». Така ідея виникла саме в момент, коли Валерій відчув нерозуміння зі сторони близьких людей. Але при цьому музикант застерігає від хибного враження, мовляв, це співанка про нерозуміння чоловіків жінками. Йдеться про загальне нерозуміння, коли людині складно донести до світу свої прагнення і вона через це страждає.

Летів обов’язково потрапить у наступний диск Транс-Формера. «Ми планували видати альбом ще місяці два тому. Але з різних причин, і не без "допомоги" фінансової кризи, його вихід трохи відкладається», – повідомляє Валерій. Тому поки можна обмежитися цієї піснею.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить