21

Дек

2007

Перепрошую, через мій вимушений відпочинок! 1 3159

Перепрошую, через мій вимушений відпочинок!
Дякую вам за те, що я повернувся і став живішим ніж був!

Інколи Господь - особливо неслухняним та занадто самовпевненим гостям нашої планети,  влаштовує “профілактику” та спостерігає “безкоштовні звітні уроки”, на одному з яких,  25 вересня цього року,  я був  присутній.
Всі слова, які я збираюсь викласти на цій сторінці, ви чули і читали сотні разів, але, після того, як я повернувся з “невеликої подорожі” - зрозумів, що немає нічого важливішого і ціннішого ніж звичайні прості речі, які ми називаємо тупими, а таке лайно: як влада, слава, кар’єра та гроші – чомусь вважаємо найважливішим і першочерговим символом справжнього життя.

Я хочу подякувати усім без винятку: хто підтримав мене у тяжкий момент звичайним добрим словом на різних форумах  та в ЗМІ, всім своїм рідним, своїм братам-колегам з ДР, що рятували мене з першої години,  хто молився за моє здоров’я та замовляв сорокоусти у різних храмах та монастирях, усім українським артистам, звичайним людям, нашим шанувальникам і тим, хто ними ніколи не був.
Дякую вам за те, що я повернувся і став живішим ніж був! Бережи вас Господь.

Перепрошую, що через мій вимушений відпочинок ви не скоро почуєте наші нові пісні, але вони обов’язково будуть. Я ваш боржник до останнього дня!

Валерій Харчишин.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
  • photo
    Гость 01 October в 19:44
    Валерий, ваша группа - это просто супер!! Вы спели у нас в универе, спели вж живую :) Вы так поете....класс
    6
    Ответить Спам
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить