10

Апр

2009

Передальбомний тур Тартака 0 1339

Тартак

Тартак

Останнім часом не так часто можна було почути і побачити Тартак.

Музиканти залягли на дно, щоб приділити всю свою увагу найголовнішому - зробити шанувальникам приємний сюрприз у вигляді нового як копійка альбому. Напевно прихід весни змусив хлопців прокинутись від студійної роботи і вирушити у дорогу. Тартак анонсує початок всеукраїнського туру.

Хлопці вирішили зробити не так як це заведено серед музикантів – спочатку альбом, а потім турне на його підтримку. У них все буде навпаки. До того, як диск з’явиться на світ, тартаківці познайомлять слухача з його програмою ексклюзивно на власних концертах під час туру. Нагадаємо, що широкий загал мав змогу почути тільки одну нову пісню "Дж…ангел", але, за словами Сашка Положинського, зробити висновки щодо настрою всього альбому за цією піснею не можна.

”За останні чотири роки Тартак випустив у люди дуже багато пісень - сумних та серйозних. У новому альбомі таких пісень буде помітно менше. Більшість композицій – це старий-добрий тартаківський позитив, щоправда, часом одягнений у дещо незвичні музичні форми. Звичайно, пісні будуть різні. Слухаючи одні з них, хтось скаже: “І що – оце Тартак?!”, слухаючи інші: “О, так – це Тартак!”. Будуть сюрпризи, будуть несподіванки, але разом з тим Тартак не втратить своєї впізнаваності. А головною фішкою альбому має стати моя, штучно змінена дикція! Раз люди вибачають мені моє невміння співати, то, сподіваюся, і мою нову вимову зможуть якось переварити. А то й взагалі не помітять. ”, – сказав музикант.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить