14

Мая

2009

Під час туру Тартак поїздив на електричці та грав концерт у темряві 0 1264

Тартак

Тартак

Сумнозвісна історія з концертом в Луганську не перешкодила музикантам вдало стартувати з туром.

Перша частина туру Тартака не обійшлась без відміни концерту, аншлагів та навіть перегонів «партизанськими тропами», щоб виручили колег по цеху – гурт ТНМК. Покатались хлопці і в електричці, - якою виявився поїзд підвищеного комфорту. І це тільки початок.

Східна частина України ознайомилась з новою програмою Тартака першою. Публіка відмінно сприйняла нові пісні групи і без попереднього прослуховування альбому на диску.

Далі слідувала західна частина. Найемоційнішим видався Львів - сума емоцій на цьому концерті претендує на перевагу всіх інших у купі. У кульмінаційний момент виступу напруга у клубі не витримала і… у клубі настала темрява. Народ оживився і скористався нагодою – хором співав пісні Тартака. 

Несподівано у розпалі першої частини туру з Луцьку – рідного міста Сашка Положинського - пролунав дзвінок від організаторів. Фагот захворів і концерт ТНМК був під загрозою зриву. Тартаку довелось виручати колег. На 2-х машинах музиканти понеслись до Луцьку. Але завдяки частим мандрівкам Україною, Сашко Положинський знав «партизанські тропи». Ними лідер Тартака і повіз групу. І завдяки цьому музиканти не тільки зробили неможливе і встигли у назначений час, але й навіть встигли трохи раніше, чим просто шокували організаторів.

Через все це вийшло, що гурт зіграв  чотири концерти поспіль без відпочинку. А програма у Тартака 2.5-3 години, і зіграти більше 32 пісень кожен день чотири дні поспіль плюс переїзди - це неабиякий спорт. На сон вистачало тільки 2-3 години, - музиканти ледве витримали такий марафон.

Загалом гурт презентував нову програму у Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Чернівцях, Львові, Івано-Франківську, Луцьку та Житомирі.

На черзі Рівне – 16 травня, Тернопіль – 17 травня, також планується концерт в Польщі.

Сашко Положинський: «Цей тур – особлива подія для нас, ми вперше поїхали в повноцінний тур у підтримку альбому. Хоч і проти звичної практики – цей тур є передальбомним. І поки завершується робота над цим самим альбомом, ми вже обкатуємо нову програму :)»

А до фіналу альбому «Опір матеріалів» залишилось закінчити всього 2 пісні. Тож найближчим часом , а саме у червні, шанувальники Тартака вже нарешті зможуть прослухати нові пісні гурту у студійному записі. 

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить