28

Фев

2010

Партія регіонів запросила репера Потапа до парламенту 0 1163

Потап

Потап

Народний депутат від Партії регіонів Ірина Бережна запросила українського репера і шоумена Потапа до парламенту.

Бережна сподівається, що з Потапом в українському парламенті працюватиметься веселіше. У дискусії з учасником популярного дуету Потап і Настя Каменських, опублікованій у березневому номері чоловічого журналу EGO, Бережна розповіла артисту про українську політичну структуру і попросила Потапа повідати про шоу-бізнесі.

"Знаєш, ми менші повії, ніж політики, - відповів їй Потап. - Ми менш шкідливі. Ми заробляємо менше грошей, менше крадемо у народу. Всі за бабки борються, всі рвуть. Питання тільки в тому, скільки, що і як. Всі в пеклі горіти будемо ".

Нагадаємо, що Потап брав участь у концертному турі З Україною в серці! на підтримку кандидата в президенти Юлії Тимошенко - головного опонента кандидата від Партії регіонів Віктора Януковича, який у підсумку переміг на виборах.

Тоді Потап заявляв, що виступає на концертах З Україною в серці! не з матеріальних, а з ідейних міркувань.

"Я люблю і вмію заробляти гроші. Мій фінансовий рівень такий, що я роблю це в кайф. А кайф - це не тільки тоді, коли в тебе повні кишені бабла, але і коли навколо бачиш щасливі обличчя, красиві міста, відремонтовані дороги", - сказав Потап.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить