07

Апр

2009

Опіум'и відзняли дебютний кліп 0 1453

Опіум

Опіум

Зйомки відео на композиції «Молися На Мене» відбулись 27-28 грудня 2008 у Львові.

Основною особливістю метеорології у цей передноворічний період було вологе та морозне повітря, температура коливалась в межах -10 за Цельсієм. Це і було найбільшим випробуванням на знімальних майданчиках.

Основним пріоритетом відеокліпу було візуальне знайомство глядача із учасниками гурту. Жодних понтів, жодного гламуру, мінімум спецефектів. Реалістичність у картинці і музика - понад усе. Творцями відеоряду були запрошені режисер Юрій Добрусь та оператор Володимир Курило.

Однією з локацій для зйомок було обрано стару частину Львова поблизу площі Ринок. Холод продовжував дошкуляти і, незважаючи на літри випитої кави, сльозились очі та тремтіли руки, тому акторів необхідно було приводити у належний візуальний стан. З цим успішно впорався стиліст Володимир Кульбацький, а ліричною героїнею відеоряду виступила добра подруга гурту Таня Назарук.

Після зйомок у Старому Місті знімальна група продовжила роботу у закритому приміщенні, яке в той день також не відрізнялось високою температурою.

Бюджет відеокліпу невеликий, зйомки фінансувались учасниками гурту. Напередодні виходу дебютної платівки Опіум'и показали себе такими як є – без зайвих прикрас і непотрібних витребеньок, щоб ще раз довести те, що Музика – Найважчий Наркотик.

 

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить