16

Сент

2009

Олег Скрипка та Василь Вірастюк підтримали на Сіцилії "Український дух" 0 988

Олег Скрипка

Олег Скрипка

З 11 по 13 вересня в акваторії Іонічного моря поблизу сіцілійських Сіракуз пройшли фінальні заїзди світового чемпіонату Powerboat P1.

Це перегони надшвидкісних катерів класів SuperSport та Evolution, які вважаються водним аналогом Формули-1. Перше місце і першу світову перемогу у славетних змаганнях здобули українці на катері Seagull ("Чайка").

Аби морально підтримати "Український дух" (а саме під такою назвою виборола Гран-прі наша команда) на батьківщину Архімеда вирушили Василь Вірастюк та Олег Скрипка у супроводі сотні відчайдушних українських вболівальників, які прибули до Сицилії у спеціально пошитих футболках та кепках з національною символікою.

Під час вручення чемпіонського кубку група підтримки здійняла несусвітній гамір – статечні українські дядьки, як діти, волали до нестями, співали гімн та дарували італійцям свої жовто-блакитні бейсболки, а ввечері бурхливо святкували перемогу, запросивши гостей з Італії, Великої Британії та Мальти.

До глибокої ночі шановне панство витанцьовувало під запальне українське "етно-диско", яким щедро частував усіх присутніх невтомний DJ O’Skrypka.

"Команда "Український дух" відтепер має шістьох світових чемпіонів, – жартував на вечірці голова журі чемпіонату Тедді Борг, – головний пілот Аарон К’янтар – тричі чемпіон світу, механік Анжело Тадескі – двічі, і ось навігатор Віктор Шемчук тепер також чемпіон світу – якщо скласти усі титули, вийде шість".

На фото: Олег Скрипка та командир українського екіпажу Аарон К’янтар

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить