17

Фев

2009

«Очеретяний Кіт» буде лабати у Києві 0 1492

Очеретяний Кіт

Очеретяний Кіт

22 лютого, 20.00, «Очеретяний Кіт», Києв, клуб «Бочка» на вул. Воровського 24.

Р.Кріль: «Як ми й хотіли це буде не повністю «котячий» виступ, ми таки розпочинаємо серію «очерет фестів» з різними виконавцями, яким в основному підіграватимуть О.К.».

Ми запросили гурт «Мартові» презентувати свої творчі надбання у галузі важкої текстильної промисловості з елементами класичного віолончельного прошарування.

Для логічного питання, як поєднати те, що поєднати, скажімо м’яко, важко (йдеться про різницю в стилях) існує кілька відповідей:

1. Скажена еклектика з вантажем пубертатного переходу від агресивно прекрасної статевої невгамовності до стану, де тестостерон не вирішує головну роль у поведінці чоловіка, оскільки його поменшало і до речі родинні фішки безсонних памперсних лотерей також мали вплив на спокій «котячої» музики.  Хто не пойняв …Р. Кріль став батьком, отже спить мало і знаходиться у трохи медитативно-сомнамбулічному стані. Але сподіваємось це не відіб’ється негативно на концертній програмі.

2. Р.Кріль: «Скажу відверто ідея залабати «Мартовим» була від Сергія Асафатова. Я віднікувався як міг. Купив він ідеєю братньої взаємодопомоги, потім тим, що вони нічого з концерту не хочуть, їм бабло не цікаве у даному випадку (гиги), просто  вони скучили за грою на сцені і нарешті, що прийде багато меломанів до того ж культурних і т.п.».

Другою частиною буде невеличкий виступ Миколи Доляка з приємними ліричними хітами. А третя частина (друге відділення) Очеретяний кіт гряне «песнь удалую»  на щирій українській мові.

Загалом головним аргументом на користь очеретяних «солянок» є певний виконавський та змістовний рівень і бажання урізноманітнити програму аби слухачам було цікавіше і т.п.

Приходьте на концерт і чекайте у гості у вашому місті.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить