10

Нояб

2008

"Очеретяні Коти" потішили вінничан своїми новими й старими піснями 2 3288

Лідер гурту

Лідер гурту "Очеретяний Кіт" Роман Кріль. Фото М. Кушка

Ввечері у п’ятницю у клубі «Портал» «Очеретяні Коти» зібрали своїх друзів та прихильників і заграли свою неповторну акустичну лірику: суміш етно та джазу, року та фольку.

На самому початку концерту лідер гурту Роман Кріль звернувся до слухачів як до старих друзів та розповів у своїй багатослівній манері якими імпровізаціями «коти» порадують. Заспівавши лише декілька власних пісень так би мовити для розігріву публіки, соліст запропонував своєму учителю Анатолію Секретарьову зайняти його місце на сцені.

 


Ця надзвичайна мудра людина - поет, історик, педагог, математик, лірик - потішила своїми чудовими піснями, кожна з яких дарує неповторне відчуття ніби ти доторкнувся до історії рідного краю. Лірика цих пісень близька кожному хто чує їх, адже це немов розповіді старого сусіди, чи спогади про світле дитинство.

Публіка тішилася та переживала сюжет кожної пісні. Інакше просто неможливо! Ось пан Анатолій малює картинку занесеної першим снігом старої Вінниці, по якій єврейський хлопчик крокує до школи лишаючи на снігу сліди; потім розповідає про той ранок коли ходив з другом по зелену ліщину. Так і мандрують слухачі від однієї теми до іншої.

 


І ось уже знов повертається на сцену Роман Кріль і запрошує всіх відчути труднощі мандрівного життя чумаків виконуючи старовинні пісні у власній обробці. Пронизливі звуки скрипки та флейти, драматичні вірші та некваплива спокійна мелодика ятрять душу.

Потім настала черга коломийок, яких Романа навчив з азартом грати старий львівський музика. Заплівши все це рок-н-ролом «Коти» заходились звеселяти публіку. Чудові інтерпретації фольклору звучали надзвичайно гармонійно та тішили слух.

 


Наприкінці концерту музики розповідали публіці про свої нові пісні, та демонстрували як відбуваються їх репетиції зазвичай, дозволивши проникнути всім у творчу «кухню». Вільна імпровізація відбувалася просто на сцені, звуки спліталися у мелодію поступово, Секретарьов ділився думками та досвідом ведучи спільний саунд у потрібному руслі.

 

Концерт вийшов теплим, дружнім і драйвовим. Подяка всім хто подарував його вінницькій публіці!

 

 

А myRadio.com.ua у свою чергу намагатиметься найближчим часом порадувати своїх  слухачів приємною музикою «Очеретяних Котів» та можливо деякими акціями.

Автор: Тимченко Лариса

Фотограф: Кушка Максим

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить