20

Мая

2009

Н.Три вирішили зробити нестандартну презентацію свого нового відеокліпу «Кімната закоханих» 3 1791

Н.Три

Н.Три

Нестандартність полягає у тому, що гурт планує все провести не так, як усі вже звикли, - у якомусь клубі тільки для журналістів і кілька десятків прихильників.

А для всіх, хто цікавиться, слухає Н.Три, для всієї України одночасно та україномовних людей в світі. Для тих, хто знаходиться не в Києві, не має фінансової можливості потрапити до клубу.

Це робиться саме для того, щоб усі бажаючі змогли хоча би віртуально відвідати нашу презентацію. На додаток одночасно відбудеться презентація декількох нових пісень наживо. Це буде невеличкий концерт, на кшталт «live in garage». Хлопці 13.05.2009 вже відзняли відео прямо з репетиційної бази…

Зараз матеріал мінімально монтується, до нього буде додано відео кліп і 21.05.2009 о 22.00 вся презентація буде викладена в інтернеті в режимі он-лайн відео за адресою http://ntry.com.ua, де її зможе подивитися і закачати по завершенню кожний бажаючий. Крім того з 22.00 до 23.00 музиканти паралельно знаходитимуться в інтернет-чаті і всі бажаючі зможуть задавати питання про кліп та творчість гурту.

Все, що треба, це мати комп’ютер та інтернет.

Два слова про кліп.

Кожна людина шукає кохання, шукає місце, кімнату, де любов живе. Так і наш герой, він бачить, що всім навколо добре, всі знаходяться у своєму маленькому світі, а він один шукає це місце і не знаходить. Йому починає все здаватися брудним та збоченим…

Та насправді треба тільки покохати… І кімната закоханих відкриє свої двері для тебе.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить