22

Фев

2009

Інтерв’ю Святослава Вакарчука для myRadio.com.ua (слухати) 0 3271

Святолав Вакарчук

Святолав Вакарчук

Слухайте інтерв'ю зі Святославом Вакарчуком і дві його нові пісні. А якщо сподобається - 6 березня зустрінемося на концерті!

6 березня о 19.00 у Палаці «Україна» відбудеться концерт Святослава Вакарчука «Вночі».

«Вночі» — новий музичний проект Святослава Вакарчука. У програмі — 11 нових композицій, а також хіти «Океану Ельзи» у новій обробці.
Нові пісні створено не тільки для прихильників «Океану Ельзи» та шанувальників рок-н-ролу. Це нова музика, відмінна від творчості «Океану Ельзи». Вона не належить до певного музичного стилю. У ній є все – від джазу до реггі.

Автор більшості композицій — Святослав Вакарчук. Дві пісні створено спільно з музикантами «Океану Ельзи».
У концерті візьмуть участь: Святослав Вакарчук, музиканти «Океану Ельзи», видатні виконавці джазу, класичної і народної музики, струнний оркестр.

Святослав Вакарчук:
«Програма «Вночі» вийшла з творчої лабораторії, де ми могли писати музику, яку ще ніколи не робили раніше. У результаті з’явилося одинадцять пісень, кожна з яких є для мене дуже близькою і дорогою. Жодну з них не можна віднести до якогось конкретного музичного стилю – в них є все: від джазу до регі. «Вночі» розрахований не тільки на прихильників «Океану Ельзи», але й на тих, хто взагалі не цікавиться рок-н-ролом».

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить