28

Нояб

2014

Нове масштабне концертне шоу «С.К.А.Й. Alive» у супроводі камерного оркестру 28 листопада у «Stereo Plaza» 0 636

С.К.А.Й.

С.К.А.Й.

Сьогодні, 28 листопада, в столичному концертному залі «Stereo Plaza» популярний український рок-колектив «С.К.А.Й.» готовий запрезентувати нове масштабне яскраве концертне шоу «С.К.А.Й. Alive».

Цього року відомі українські гурти та музиканти вперше презентують українській публіці масштабні і принципово нові концертні проекти. Ось і артисти гурту «С.К.А.Й.» разом з командою «Stereo Plaza» підготували виключно якісний, складний у реалізації, але дійсно цікавий музичний проект, що покаже «С.К.А.Й.» у новому звучанні.

Лірично-драматичні пісні гурту вперше будуть звучати у супроводі камерного оркестру. До традиційного складу музикантів гурту додадуться «класичні» музичні інструменти: скрипки, рояль, альти, саксофон, віолончель, а до музичної складової буде додано спеціально розроблене світлове шоу.

«Ми вже давно планували великий сольник, справжнє масштабне концертне шоу із залученням численних музикантів та специфічного технічного оснащення, — розповів фронтмен гурту Олег Собчук. — І от настав час реалізувати цей наш задум. Це шоу «С.К.А.Й. Alive». Зараз або ніколи! 28 листопада ми граємо нові композицыъ й перевырены часом хіти «С.К.А.Й.» у новому, не схожому на оригінальне звучанні. А ще ми запланували презентацію — це новий рок-кавер на відому композицію Тараса Петриненка «Україно». Загалом наше нове концертне шоу буде тривати близько двох з половиною годин. Сьогодні чекаємо на всіх прихильників гурту — буде музика!».

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить