08

Март

2009

NikitA: інші плани замість Євробачення-2009 0 2425

NikitA

NikitA

Gроект Юрія Нікітіна дует "NikitA" відкликали заявку на участь у Нацвідборі цьогорічного "Євробачення".

Представник компанії Mamamusic, яка продюсує гурт "NikitA", підтвердив інформацію, що дівочий проект надалі не братиме участь у Нацвідборі.

Причиною цього є підписання колективом контракту з компанією звукозапису "Sony Music". Саме цей музичний гігант видасть дебютний альбом "NikitA" і займатиметься просуванням гурту на міжнародному музичному ринку. Крім цього, на фінальній стадії знаходяться переговори, щодо участі Даші Астаф'євой та Юлії Кавтарадзе в американському реаліті-шоу "Girls Next Door".

Зйомки шоу заплановано розпочати в квітні, і триватимуть вони місяць. Тобто, дати шоу співпадають з проведенням фіналу пісенного конкурсу "Євробачення-2009" у Москві.
А це означає, що "NikitA" та їхній менеджмент наразі вирішили, що для них важливіше засвітитися в Америці.

"Зараз на кону стоїть потужна міжнародна кар'єра, котру нам може гарантувати контракт з "Sony Music" та участь в шоу "Girls Next Door"", - прокоментувала одна частинка "NikitA" Юлія Кавтарадзе.

Нагадаємо, Астаф'єва та Кавтарадзе разом з 14-ма іншими виконавцями вийшли до фіналу Нацвідбору, і 8-го березня мали боротися за можливість представляти Україну на "Євробаченні-2009".

незебером дізнаємось, чи вірне рішення прийняли дівчата сьогодні.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить