02

Март

2009

Наш Івасюк у Львівській Опері 0 817

Могила Володимира Івасюка

Могила Володимира Івасюка

3 і 5 березня у Львівській Опері відбудеться мистецько-співоче дійство Наш Івасюк.

 Вечори приурочені пам'яті видатного українського композитора, пісняра і віршотворця Володимира Івасюка: 4 березня йому б виповнилося 60 років.

Володимир Івасюк є автором незабутніх гітів, які співає і ще співатиме не одне покоління: Червона Рута, Водограй, Я Піду В Далекі Гори, що вийшли з під його пера, не розгубили своєї сучасності і звучать свіжо та молодо навіть у нашу добу всюдисущих цифрових технологій.

Пан Володимир був Піснярем з великої букви, його по праву вважають основоположником української естради і нашої сучасної музики взагалі. Окрім згаданих забійників, Івасюку належить ще понад сотня творів, а ще він написав звуковий супровід до кількох вистав, був обдарованим живописцем.

Прикро, але мало хто знає, що композитор працював і в царині академічної музики – йому належать понад 50 інструментальних творів у багатьох жанрах, для різних виконавських складів. Адже це – результат багаторічної копіткої праці.

«Мене ніколи не покидає думка, що без музики людська цивілізація була б неможлива. Музика надає привабливості буденщині, розганяє нудьгу і загоює внутрішню кволість, породжені тупою одноманітністю... втрачається почуття самотності – найстрашнішого з усіх почуттів. Фізична самотність приносить усілякі незручності, а духовна – страждання». Це слова Володимира Івасюка з книжки Монолог Перед Обличчям Сина авторства його батька Михайла Івасюка.

3 та 5 березня у Львівській Опері відлунають 4 святкові концерти з нагоди 60-ліття від дня народження Великого Пісняра. Як повідомляє мистецька агенція Арт Вертеп, пісні Володимира Івасюка у ті вечори пролунають у виконанні поважної когорти наших сучасних співців:

їх співатимуть Піккардійська Терція,

струнний квартет Віртуози Львова,

Віктор Морозов,

гурти Дивні,

Кому Вниз,

Плач Єремії та Тарас Чубай.

До слова, саме Тарас Чубай своєю платівкою 2003 року Наш Івасюк і здійняв нову хвилю зацікавленості серед юного покоління до пісенного спадку Володимира Івасюка.

Розклад дійств Наш Івасюк у Львівській Опері:

3 березня о 18:00
3 березня о 20:30

5 березня о 18:00
5 березня о 20:30

Вартість квитків: 50-290 грн

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить