19

Сент

2008

«нагУаль» у гарячій ротації формату "Етно" 0 2164

наГуаль

наГуаль

З 19 вересня в гарячій ротації формату "Етно" гурт з Білорусії «наГуаль» із альбомами «Вершки корешки» та «У Земли под Юбкой».

«Мова „нагУаль" — це неологізми, але вони зрозумілі кожному, — говорить вокаліст Льоня Павльонок. — мені просто так легше передавати свої думки. Якби ми мали завдання знайомити слухачів з фольклором через слово в плані культурно-історичному, все було б інакше. А так мета нашої творчості — схилити енергійно ставитися до життя. Не можу сказати, що ми глибоко копаємо автентичну музику. Скоріше робимо той звук який нам доступний і зрозумілий — авангардний фолк, і в ньому нам комфортно.»  Отже, Всюдихід відкритого типу для мандрівок Великими Болотами — «нагУаль» добрався і до просторів Всесвітніх тенет. Що ж успішної мандрівки!

Гаряча ротація «нагУаля» відбуватиметься з 19 по 25 вересня.

На формат "Етно"додано альбом ДахаБрахи «На добраніч». Перша збірка у вигляді єдиного альбому, що збиралася учасниками етно-хаос гурту довгий час. Слухачі MyRadio мають змогу насолодитися дивовижним поєднанням, здавалося б, не поєднаних речей. Фольклор чистої води запаяний в єдиний сплав навіженого драму та «народноголосого» вокалу.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить