25

Фев

2010

На Євгенію Власову наклали порчу 0 2350

Власова Евгения

Власова Евгения

Друзі Євгенії Власової вважають, що на неї наклали порчу.

Про це співачка розповіла кореспонденту Gazeta.ua у Палаці "Україна" перед церемонією нагородження "Найкрасивіші люди України 2009".

"Красивою бути важко. Я бачу, як іноді артисти з заздрістю дивляться один на одного. Але ж кожному своє. Це треба розуміти", - почала розмову співачка біля гардеробу, скидаючи з себе довгу білу шубу. Залишається у білій сукні до колін.

У Жені помітно відросло волосся. Півроку тому після операції Євгенія пройшла три курси хіміотерапії. Після цього почало випадати волосся і співачка поголила голову.

"Багато спеціалістів, які підтримували мене у період хвороби, казали, що мені наклали порчу, бо я красива. Але навіть коли мама казала мені: "Женю, тебе зглазили", я заперечувала. Знаю, що в житті щось то таке є, але найнадійніший метод боротьби з цим – не вірити у це", - розповіла співачка.

Після довгої перерви, пов'язаної з лікуванням, Євгенія почала повертатися на сцену.

"Шоу-бізнес не прощає пауз. Але я ложила на ці паузи. Життя одне. Не розумію зірок, які місяцями не бачать своїх дітей через гастролі. Я без своєї доньки не можу дня прожити. Не розумію, коли зірки йдуть по вулиці, замотавшись у щось і одягнувши окуляри на все обличчя. Я люблю коли мене впізнають. Обожнюю роздавати автографи у супермаркеті".

Власова поділилась своїм власним рецептом краси.

"Всім подружкам говорю, що справжня краса – природня. Я не зловживаю косметикою. Шкіра повинна дихати. Для цього сплю тільки з відчиненими вікнами. У мене велика квартира, не можу, коли у ній зачинені вікна. Навіть зимою ніс мерзне, але вікно не закриваю. Просто ховаюся під ковдру".

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить